Prečo práve SKINNY? zobraziť viac
Darčekové poukazy
Špičková kvalita surovín Chceš predsa to najlepší
Potrebujete poradiť ? Napíšte nám online na Facebook
SKINNY.sk - Dostaň sa do formy s nami a maj úžasnú postavu - skinny.sk
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
 

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Spaľujte múdro. Prečo užívať spaľovač?
13.01.2021

Spaľujte múdro. Prečo užívať spaľovač?

Už ste vo svojej ceste za vysnenou postavou vyskúšali všetko, a stále máte pocit, že žiadaný výsledok nikde? Žiadna diéta vám dlhodobo nevydržala, a tak ste sa rozhodli vyskúšať spaľovače tuku. Poďme sa dnes naň pozrieť zblízka a predstaviť si ho, pretože okolo neho pobiehajú rôzne fámy a mýty.

 

 

Naozaj sa spaľovač vyplatí? A pre koho je naozaj užitočný?

Každý z nás sa občas dostane na svojej ceste do situácie, keď sa zasekne na mŕtvom bode s tým, že už nemôže, že to, čo pre seba robí, nefunguje a potrebuje trošku nakopnúť. Fyzicky aj mentálne.

 

Ako naozaj schudnúť?

Nemôžeme však čakať sexy krivky, viditeľný sixpack a guľatý pevný zadok z dvoch tabletiek. Nie, takto spaľovače naozaj nefungujú. Aby ste dosiahli chudnutie, musíte byť v kalorickom deficite (prijmete menej energie, než počas dňa vydáte), inak vám ony tabletky nepomôžu. Aby ste následne vytvarovali postavu, spevnili svaly, musíte pridať ešte silové cvičenie a jesť dostatok bielkovín, ktoré sa podieľajú na raste svalovej hmoty.

Nikto nehovorí, že je to otázka pár dní. Chce to čas. Alfou a omegou pre redukciu tuku je pestrá a vyvážená strava s dostatkom bielkovín, zdravých tukov a komplexných sacharidov.

Druhým – zásadným – bodom je pohybová aktivita, ktorá zvýši výdaj vašej energie a podporí tak chudnutie. Keď následne preskočíme body ako dostatočný spánok, regeneráciu alebo pitný režim, dostaneme sa k takej čerešničke na torte – teda výživovým doplnkom a suplementom. Spaľovaču tuku.

Už ste v kalorickom deficite, máte ošéfovanú stravu, v posilňovni alebo doma to bombujete, a tak práve teraz je tá vhodná chvíľa uvažovať o suplementoch, ktoré celý váš cieľ len podporia.

Spaľovače tuku všeobecne zvyšujú premenu tuku na energiu a môžu vám tak pomôcť nakloniť misky váh k efektívnemu chudnutiu.

 

 Ako podporiť chudnutie?

Ak zahrniete užívanie spaľovačov zhruba 30 – 60 minút pred fyzickou aktivitou, môžete sa cítiť energickejšie, počas tréningu pocítite lepší výkon a budete spaľovať aj viac kalórií, pretože látky, ktoré spaľovače obsahujú, fungujú aj ako stimulanty.

 

 Aké látky spaľovače obsahujú?

  1. Kofeín funguje ako stimulant centrálnej nervovej sústavy, zlepšuje využívanie tuku ako paliva a odďaľuje únavu.
  2. Synefrín dokáže aktivovať receptory zvyšujúce rýchlosť metabolizmu a odbúravanie tukov.
  3. Extrakt zo zeleného čaju. Zelený čaj je naozaj silný a účinný antioxidant. Spolu s kofeínom sa podieľa na zvýšení využitia kalórií a tukov.
  4. L-karnitín, ktorý transportuje tuk do buniek, kde je spálený za vzniku energie. Výrazne prispieva k redukcii tuku a podporuje srdcovú a mozgovú činnosť.

 

 Ako ho správne užívať

Náš SKINNY FAT BURNER užívajte 1× denne pred fyzickým výkonom alebo bezprostredne po tréningu. V deň voľna užívajte 1 kapsulu ráno spolu s raňajkami.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
 

 

 

Naše produkty sú zamerané na ženy, aj mužov. Zákazníci si našli veľkú obľubu v našich produktoch vďaka špičkovému zloženiu surovín, ktoré dávajú zmysel a pomôžu vám na vašej ceste k vysnenej postave. Naším cieľom je, aby si každý z vás našiel čas a vlastnú cestu k svojmu osobnému úspechu.

   Telefon: +420 774 258 991

   E-mail: info@skinny.sk

                          

Produkty
 

Collagen

Spaľovače

Zdravie a regenerácia

Proteíny, ktoré chutia

Výhodné balenia

Kompletná ponuka

 

 

(c) 2022 SKINNY.cz s.r.o., VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ