🤩 Ešte stále pre vás držíme pri väčšine produktov akčné znížené ceny, tak neváhaj a nakupuj

SKINNY Collagen premium

Kód: 1 1.1 1.2 Zvoľte variant
€37 €74 €111 od €37 –12 % –17 % –19 % až –19 %
1610359587skinny collagen kolagen 1
€37 €74 €111 od €37 –12 % –17 % –19 % až –19 % €32,25 €61,10 €89,60 od €32,25 €32,25 / 1 ks €61,10 / 2 ks €89,60 / 3 ks
SKLADOM - Ihneď odosielame (>5 ks) SKLADOM - Ihneď odosielame (>5 ks) SKLADOM - Ihneď odosielame (>5 ks) Zvoľte variant
Počet kusů
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

PRÉMIOVÝ COLLAGEN vám zaistí krajšiu pleť, zdravé vlasy a pevnejšie nechty

Detailné informácie

Exkluzívne balenie
Exkluzívne balenie
Každý balíček od nás odchádza parfémovaný, krásne zabalený a s darčekom pre teba!
xx
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
1
Prémiová kvalita produktov
Nič iné ako špičková kvalita za to nestojí. Chceš pre seba predsa to najlepšie.
xx
TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV
Tisíce spokojných zákazníkov si od nás zakúpili produkty

Podrobný popis

SKINNY Collagen je kolagénový peptid tej najvyššej kvality, ktorý pomáha k zvýšeniu pružnosti pokožky, vyhladeniu a zjemneniu vrások, ďalej k prevencii známok starnutia a tiež spevneniu nechtov a vlasov. Kolagénu sa tiež hovorí elixír mladosti. Veľmi rýchlo a prirodzene sa stane vaším denným rituálom. Je bez chuti a vône, takže ho môžete ľahko pridať do akéhokoľvek jedla alebo pitia, a to kedykoľvek počas dňa. Je navyše obohatený o vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité nielen pre imunitný systém, ale práve aj pleť a pokožku.

Zvláštnosťou tohto kolagénu je, že jeho vstrebávanie v tele je také veľké, že nie je potrebné užívať vysoké dávky, ale podľa testov stačí len 2500 mg denne!

 • pevnejšia a pružnejšia pokožka celého tela
 • menej viditeľné vrásky už za 8 týždňov
 • lepšie a zdravšie nechty
 • redukcia celulitídy
 • prevencia známok starnutia
 • jednoduché užívanie
 • podložené vedeckými štúdiami
 • jednoduchá a efektívna starostlivosť

Viete, prečo je SKINNY Collagen taký účinný? Pretože ide o najlepšiu kvalitu kolagénu, ktorú nielen na českom trhu môžete nájsť. Ide o kolagén Verisol ® doplnený o vitamíny a minerály. Tento kolagén je klinicky testovaný, jeho účinky sú potvrdené štúdiami, a preto ide o najvyššiu kvalitu kolagénu! SKINNY Collagen sa skladá zo špeciálnych kolagénových peptidov – dôležitých zložiek pre podporu zdravej pokožky. Podáva sa ústne, ovplyvňuje teda metabolizmus kolagénu v pokožke zvnútra. Zvyšuje vlhkosť pokožky a spomaľuje tvorbu vrások. Klinický výskum vykonaný s kolagénnymi peptidmi nachádzajúcimi sa v SKINNY Collagen preukázal zlepšenie pri pravidelnom užívaní, a to najmenej počas 8 týždňov.

Vrecúško obsahuje hydrolizovaný kolagén a vitamíny B3, C, B2 a zinok. Každý z týchto vitamínov má významnú rolu v ľudskom tele a táto ojedinelá kombinácia pozitívne ovplyvňuje nielen pokožku, ale aj imunitný systém.

 • o 65 % viac kolagénu v pokožke
 • o 10 % zvýšená pružnosť pokožky
 • o 32 % zmenšené vrásky v okolí očí
 • o 18 % navýšenie elastínu v pokožke

Dokonalá starostlivosť o krásu zvnútra.

KOLAGÉN

Kolagén je hlavnou štrukturálnou zložkou pokožky, tvorí asi 80 % jej suchej hmotnosti. Je známe, že vlastnosti pokožky sú ovplyvňované endogénnymi a environmentálnymi faktormi, vrátane starnutia, ultrafialového žiarenia, hormónov a výživy. SKINNY Collagen môže stimulovať metabolizmus pokožky a pôsobiť proti strate kolagénnej extracelulárnej matrix zvnútra. Spotrebitelia, ktorí užívajú prírodné bioaktívne kolagénové peptidy, ktoré obsahuje SKINNY Collagen, môžu zaznamenať znateľne pevnejšiu a hladšiu pokožku s menším počtom vrások. Pozitívny účinok prípravku sa prejavuje aj v zlepšenej štruktúre povrchu kože, znižovaní celulitídy a rýchlejšom raste nechtov s menším odštipnutím.

 

Ver_1

 

SKINNY Collagen systematicky ovplyvňuje metabolizmus kolagénu v pokožke a na rozdiel od lokálnych krémov proti vráskam vyživuje pokožku celého tela. Bioaktívne kolagénové peptidy nachádzajúce sa v SKINNY Collagen zlepšujú tiež rast a zdravie nechtov.


 

Vitamíny nachádzajúce sa v SKINNY Collagen:

Biotín

Biotín sa niekedy označuje aj názvom vitamín H. Tento názov je odvodený z nemeckých slov „haar“ a „haut“, ktoré v prekladu znamenajú „vlasy“ a „pokožka“. Názov vitamínu bol odvodený z jeho významu pre ľudský organizmus. Biotín zaisťuje hrubšie a tým pevnejšie nechty, ale zabraňuje aj šediveniu vlasov, ich nadmernému vypadávaniu a využíva sa aj pri liečbe plešivosti. Patrí do skupiny vitamínov B, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti. Pomáhajú štiepiť tuky, cukry a bielkoviny a pomáhajú tým lepšej energetickej premene. 

 

B3

Prispieva k správnemu fungovaniu energetického metabolizmu, prostredníctvom ktorého si naše telo z prijímaných látok vytvára energiu. Vitamín B3 navyše prispieva k znižovaniu únavy a vyčerpania. Takisto prispieva k normálnej psychologickej funkcii, ako aj správnej funkcii nervového systému. Má spoluúčasť na riadení hladiny krvného cukru, udržiavaní zdravej kože, správnej funkcie nervového systému a tráviaceho traktu. Ďalej pomáha udržiavať zdravý mozog a nervové bunky. Zmierňuje stavy úzkostí, nespavosť a depresie.

 

Vitamín C

Najznámejší a najvyužívanejší vitamín, ktorý má v ľudskom tele celý rad funkcií. Vitamín C (kyselina askorbová) je v organizme nevyhnutná pre nespočetne veľa metabolických procesov. Medzi najdôležitejšie patrí určite jeho prispievanie k tvorbe kolagénu, ktorý má vplyv na funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov. Vitamín C ďalej prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, prispieva k normálnej psychickej činnosti a k normálnej funkcii imunitného systému. V neposlednom rade prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a tiež k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

 

Vitamín B2

Vitamín B2, inak tiež zvaný riboflavín, je žlté až oranžovožlté prírodné farbivo slabo rozpustné vo vode. Je nevyhnutný pre metabolizmus sacharidov, bielkovín a tukov. Riboflavín podporuje tvorbu nových buniek, lieči boľavé kútiky úst, chráni rohovku oka a podporuje jasnejšie videnie, podieľa sa na správnej funkcii pečene, pomáha pri látkovej výmene tukov a bielkovín, pomáha liečiť anémiu aj psychické poruchy a zabraňuje masteniu vlasov a pokožky. Je dôležitý pre funkciu niektorých častí kože a slizníc (ústa a oči). V oku je jeho koncentrácia vysoká, voľný sa nachádza v sietnici vo veľkom množstve.

 

Zinok

Zinok je nevyhnutný pre neporušenú činnosť asi stovky enzýmov. Podmieňuje správne videnie, chuť, má vplyv na metabolizmus cukrov, bielkovín, hormónov a vitamínov. Patrí k antioxidantom chrániacim bunky pred pôsobením voľných radikálov. Je dôležitý pre udržanie normálnej koncentrácie vitamínu A v krvi a podieľa sa na čítaní uloženej genetickej informácie. Ovplyvňuje tak rast a delenie buniek. Známa je zmieňovaná funkcia zinku ako „strážcu krásnej pleti“.


 

Vedecké štúdie SKINNY Collagen:

Pozitívny účinok špeciálnych kolagénových peptidov nachádzajúcich sa v SKINNY Collagen dokladajú štúdie a odborné články, ktoré uvádzame nižšie.

Prvá štúdia so 69 ženami vo veku od 35 do 55 rokov odhalila, že prípravok s kolagénnymi peptidmi nachádzajúcimi sa v SKINNY Collagen (2,5 g/deň) vedie k výrazne vyššej elasticite pokožky. Tento účinok bolo možné merať už po 4 týždňoch užívania a pretrvával po 8 týždňoch perorálneho podávania prípravku. Ďalšie 4 týždne po poslednom užití produktu stále vykazovala vyššiu úroveň elasticity pokožky než v skupine liečenej placebom.

Studie_1

 

Druhá štúdia s viac než 100 ženami vo veku od 45 do 65 rokov ukazuje, že perorálne podanie kolagénových peptidov nachádzajúcich sa v SKINNY Collagen významne redukuje vrásky po 4 týždňoch a vedie k významne vyššej koncentrácii prokolagénu v koži.

Studie_2

Podrobne je celá štúdia opísaná tu: Oral intake of specific bioactive collagen peptides reduces skin wrinkles and increases dermal matrix synthesis. 

 

Pružnosť pokožky

Tu sa zúčastnilo 69 zdravých žien vo veku od 35 do 55 rokov. U všetkých došlo k meraniu elasticity pokožky pred aj po skončení štúdie. Skupina žien, ktorá každý deň užívala prípravok s kolagénnymi peptidmi nachádzajúcimi sa v SKINNY Collagen (2,5 g/deň), preukázala po 8 týždňoch pravidelného užívania významné zlepšenie pružnosti pokožky.

Prečítajte si výsledky štúdie v odbornom článkuOral supplementation of specific collagen peptides has beneficial effects on human skin physiology: a double-blind, placebo-controlled study.

 

Menej celulitídy

Na štúdii, ktorá prebiehala 6 mesiacov, sa zúčastnilo 105 zdravých žien vo veku 24 až 50 rokov, ktoré trápila celulitída stredného stupňa. Po 6 mesiacoch bol v skupine, ktorá užívala kolagén, stupeň celulitídy nižší a pokožka u nich bola – v porovnaní s kontrolnou skupinou – pevnejšia.

Podrobnosti si môžete prečítať priamo v pôvodnom odbornom článku: Dietary Supplementation with Specific Collagen Peptides Has a Body Mass Index-Dependent Beneficial Effect on Cellulite Morphology.

Ďalšie odborné informácie nájdete aj v článku:  Oral intake of specific bioactive collagen peptides reduces skin wrinkles and increases dermal matrix synthesis. 

 

Nechty

Bioaktívne kolagénové peptidy nachádzajúce sa v SKINNY Collagen zlepšujú rast a zdravie nechtov. Rôzne pozitívne účinky sú uvedené v nedávnej štúdii. Štúdia ukazuje pokles popraskaných alebo štiepajúcich sa nechtov po 2 mesiacoch liečby a po 6 mesiacoch dosiahla pokles o 42 %. V porovnaní s kontrolnou skupinou sa zvyšuje rýchlosť rastu nechtov.  Súčasne dochádza k výraznému zlepšeniu peelingu nechtov a jasne zníženej nepravidelnosti nechtového okraja. 80 % pacientov bolo celkom spokojných a spokojných s liečbou prípravkom s kolagénnymi peptidmi nachádzajúcimi sa v SKINNY Collagen. 75 % žien vníma svoje nechty ako dlhšie, 71 % uviedlo, že ich nechty rástli rýchlejšie a predĺžili sa.


 

Videoukážka od výrobcu kolagénu:

 

 


Odporúčané dávkovanie:  Užívajte 1× denne 1 vrecúško zmiešané s akýmkoľvek nápojom s objemom cca 1 – 2 dl, alebo aj jedlom (môže byť studené aj horúce). Zamiešať a nechať pár minút do úplného rozpustenia. Zamiešať ho prirodzene môžete aj do obyčajnej kohútikovej vody.


Zloženie: hydrolyzovaný kolagén, biotín 98 % 7,5 μg, B3 99,75 %, vitamín C, B2 99 % 0,210 mg, zinok glutonát Usp 12,9 – 13,56 %


Výživové údaje

Suroviny

1 vrecúško

hydrolyzovaný kolagén

2,5 g

Biotín 98 %

7,5 μg

B3

99,75 %

Vitamín C

12 mg

B2

0,21 mg

zinok glutonát Usp 12,9 – 13,56 %

 

 


 

Alergény:

ALERGÉN

VO VÝROBKU (ÁNO/NIE)

KRÍŽOVÁ KONTAMINÁCIA

môže obsahovať stopy alergénov (ÁNO/NIE)

Obilniny obsahujúce lepok, konkrétne: pšenica, žito, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody a výrobky z nich

NIE

NIE

Kôrovce a výrobky z nich

NIE

NIE

Vajcia a výrobky z nich

NIE

NIE

Ryby a výrobky z nich

NIE

NIE

Jadrá podzemnice olejnej (arašidy) a výrobky z nich

NIE

NIE

Sójové bôby a výrobky z nich

NIE

NIE

Mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy)

NIE

NIE

Škrupinkové plody

NIE

NIE

Zeler a výrobky z neho

NIE

NIE

Horčica a výrobky z nej

NIE

NIE

Sezamové semená a výrobky z nich

NIE

NIE

Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších než 10 mg/kg alebo 10 mg/l

NIE

NIE

Vlčí bôb (lupina) a výrobky z neho

NIE

NIE

 


Veľkosť balenia: 30 vrecúšok 100 % čistého hydrolyzovaného kolagénu s vitamínmi a minerálmi
Hmotnosť balenia bez obalu: 75,77 g
Minimálna trvanlivosť: 24 mesiacov od dátumu výroby (dátum výroby a šarža uvedené na obale)
Vyrobené v ČR


Upozornenie: Výživový doplnok. Vrecúška s kolagénomNeprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy a nemali by nahradzovať lieky. Ak užívate lieky na predpis, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom. Ak ste tehotná alebo dojčíte, odporúčame poradiť sa najprv so svojím lekárom. Kolagén je bielkovina, ktorá je v našom tele bežné prítomná. Užívanie SKINNY Collagen je bezpečné a nemá žiadne vedľajšie účinky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri izbovej teplote do 25 ºC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

 

5
24x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
E Avatar autora | 16.9.2022
Neskutočne super vec. Vlasy a nechty rastu o dosť rýchlejšie navyše sú pevnejšie, na tento výrobok budem písať vždy len chválu.
5
A Avatar autora | 3.9.2022
Začala som hľadať produkt, ktorý by mi pomohol zlepšiť kvalitu vlasov a nechtov. Skinny collagen používam s veľkou radosťou, je veľmi praktický a veľmi ľahko sa užíva.
5
D Avatar autora | 31.7.2022
Výborný produkt., vyhovuje mi, že denne dávky sú balené jednotlivo a rýchlo sa rozpustí v nápoji. Pokladám ho za kvalitný.
5
K Avatar autora | 2.7.2022
Odporucam! Ľahko rozpustný. Kvalita super, účinky viditeľné (nechty, pokožká). Je to ten najlepší produkt.
5
B Avatar autora | 25.6.2022
Skvely kolagen, po case uzivania aj viditelne zmeny v nechtoch a vlasoch, tie prestali vypadavat a rastú. Je to čistý zázrak na všetko! Rozpusti sa skvele! Vrelo odporúčam za tú cenu všetkými 10 :)
5
K Avatar autora | 25.5.2022
Ďakujeme za najlepší kolagén. Vrecko je praktické a nosím ho stále so sebou. Je to bez chuti, skvelé.
5
L Avatar autora | 18.5.2022
Najväčším prekvapením pre neho bol balík. Perfektný štýl, vôňa. Som na konci prvého mesiaca a vidím účinky kolagénu na svojich nechtoch. Odporúčam a veľmi pekne ďakujem.
5
M Avatar autora | 10.5.2022
Krásne zabalený balíček, darček vo vnútri. Ďakujem veľmi pekne. Kolagén je v praktickom balení a bez príchute. Ďakujem a odporúčam
5
D Avatar autora | 12.3.2022
Rychlé doručení na SK, balíček s neskutečným nádechem! Kolagen opravdu nijak nechutná, takže super.
5
K Avatar autora | 24.1.2022
Rýchlosť dodania a krásne zabalený balík. Ďakujem, veľmi ma to teší.
5
S Avatar autora | 3.8.2021
Samozrejme je treba to brat dlhodobo. Zlepsenie - mensie padanie vlasov, omnoho pevnejsie nechty a pokožka celeho tela. Odporucam.
5
D Avatar autora | 7.6.2021
Som maximalne spokojna, vlasy aj nechty mi rastu rychlejsie!
5
M Avatar autora | 18.5.2021
TOP!!
5
S Avatar autora | 22.4.2021
Na tento výrobok budem písať len chválu, doteraz žiaden iný mi tak dokopy nechty a vlasy. :) Ďakujeme!!!!
5
A Avatar autora | 2.4.2021
U mňa produkt na 1. Pleť sa mi za týždeň výrazne zlepšila. Samozrejme už budem objednávať pravidelne ... Za mňa veľká spokojnosť! :)
5
M Avatar autora | 26.2.2021
Ďakujem, je to TOP!
5
M Avatar autora | 21.2.2021
Pleti sa používaním vracajú oslabené kontúry, je vypnutejšia, hutnejšia vrásky sa vyhladzujú. Ďakujem, odporúčam.
5
N Avatar autora | 16.2.2021
Viditeľne vypína ochabnutú pokožku, spevňuje a regeneruje ju.
5
H Avatar autora | 10.2.2021
Som veľmi spokojná doporučujem. Super rozpustnosť.
5
V Avatar autora | 9.2.2021
Kolagén je super, prestali mi padať vlasy, spevneli nechty a celkovo lepšie. Účinok spoznáte už na druhý až tretí deň. Odporúčam.
5
H Avatar autora | 4.2.2021
Vyssia kvalitného davka kolagenu, odporúčam.
5
L Avatar autora | 4.2.2021
Tento produkt som vybrala na základe odporúčania známym, produkt odporúčam! :)
5
J Avatar autora | 31.1.2021
Nemá pachuť, jsou po něm lepší vlasy, nehty i pleť, cca po dvou měsících je znát výsledek. Doporučuji. Praktické balení! :)
5
L Avatar autora | 26.1.2021
Krásne balenie, vrelo odporúčam.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: