Prečo práve SKINNY? zobraziť viac
Darčekové poukazy
Špičková kvalita surovín Chceš predsa to najlepší
Potrebujete poradiť ? Napíšte nám online na Facebook
SKINNY.sk - Dostaň sa do formy s nami a maj úžasnú postavu - skinny.sk
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
 

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Blog
 3. O našich produktoch
 4. Je možné chudnúť počas spánku?

Je možné chudnúť počas spánku?

 

Chcete práve dnes začať novú životnú etapu a začať so SKINNY výživovými doplnkami? Chcete sa vo vlastnom tele cítiť dobre, vlastne možno ešte lepšie než len dobre? Tak čítajte pozorne a odhaľte niečo, o čom ste možno ešte nepočuli. Máme pre vás riešenie, ktoré vás iste „nakopne“! SKINNY Night Burner je riešenie práve pre tých, ktorí chcú ísť tou najjednoduchšou cestou – počas spánku – spáliť prebytočný tuk. 

 

SKINNY Night Burner vďaka svojmu zloženiu patrí medzi najúčinnejšie spaľovače tuku, keďže stimuluje centrálny nervový systém a má tzv. termogénny účinok. V jeho dôsledku sa nám zrýchli metabolizmus a zvýši sa teplota, čo má za následok využitie energie z tukových zásob a následnú redukciu tuku. Obsahuje chróm a HCA, ktoré navyše obmedzujú chuť do jedla. Spaľuje prebytočný tuk, a keďže Night Burner neobsahuje kofeín, neovplyvňuje tak kvalitu spánku a zaručuje pokojný nočný spánok a ráno plné energie. Navyše, jeho zloženie sa pýši celkom prírodnými zložkami.

Vedeli ste, že naše telo dokáže chudnúť v spánku? Toto tvrdenie má pevný základ vo výskume nemeckého lekára Detlefa Papeho. Pod jeho vedením v špecializovanom centre v Nemecku schudlo viac než 4 000 ľudí. Je to tým, že náš organizmus v noci prepne na regeneračný metabolizmus a v ňom hrá tú najdôležitejšiu rolu rastový hormón. Ten je základom všetkých opráv v našom tele a spotrebuje dosť energie, ktorú berie v optimálnom prípade z podkožného tuku. Pozor však na to, čo práve pred spaním zjeme! Problém nastáva, keď zjeme jedlo bohaté na sacharidy – cukry a škroby (chipsy, hranolčeky, smažené zemiaky, biele pečivo, sušienky alebo aj sladké ovocie. Tieto potraviny zvýšia hladinu inzulínu a rušia správnu činnosť rastového hormónu. Dokáže ju prerušiť až na 5 hodín, počas ktorých normálne môže spaľovať tuky. Naposledy by sme ideálne mali jesť okolo 18. hodiny, najneskôr však o 20.00, jedlo bohaté na bielkoviny a žiadne sacharidy.

Keď si osvojíme jednoduché večerné stravovacie návyky, pripojíme k tomu SKINNY Night Burner, máme otvorenú cestu k vysneným výsledkom alebo len k optimalizovaniu našej hmotnosti bez držania drastických diét, ktoré nás občas stoja viac, než koľko vo výsledku schudneme.

 

SKINNY Night Burner – zloženie v jednej dávke (2 kapsuly):

 • škorica – 240 mg – pomáha pri cvičení lepšie spaľovať tuky, pretože urýchľuje ich štiepenie
 • kurkuma – 240 mg – zrýchľuje metabolizmus a zároveň spôsobuje mierne zvýšenie telesnej teploty, v ktorého dôsledku telo rýchlejšie spaľuje
 • extrakt z kajenského korenia 240 mg – na zrýchlenie metabolizmu a krvného obehu
 • HCA (garcínia kambodžská) – 240 mg – na obmedzenie nadmernej chuti do jedla
 • extrakt zo zázvoru koreňa – 20 mg – pre lepšie spaľovanie tukov aj odolný imunitný systém
 • extrakt z čierneho korenia (90 % piperín) – 10 mg – na správne trávenie a zlepšenie absorpcie ostatných látok
 • synefrín 10 mg – na povzbudenie chuti do tréningu a lepšie pálenie tukov
 • pikolinát chromitý 40 μg – pre správnu reguláciu cukru v krvi


Kapsuly sú ľahko stráviteľné a nemajú škodlivé vedľajšie účinky.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
 

 

 

Naše produkty sú zamerané na ženy, aj mužov. Zákazníci si našli veľkú obľubu v našich produktoch vďaka špičkovému zloženiu surovín, ktoré dávajú zmysel a pomôžu vám na vašej ceste k vysnenej postave. Naším cieľom je, aby si každý z vás našiel čas a vlastnú cestu k svojmu osobnému úspechu.

   Telefon: +420 774 258 991

   E-mail: info@skinny.sk

                          

Produkty
 

Collagen

Spaľovače

Zdravie a regenerácia

Proteíny, ktoré chutia

Výhodné balenia

Kompletná ponuka

 

 

(c) 2022 SKINNY.cz s.r.o., VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ