🤩 Ešte stále pre vás držíme pri väčšine produktov akčné znížené ceny, tak neváhaj a nakupuj

Je možné chudnúť počas spánku?

Chcete práve dnes začať novú životnú etapu a začať so SKINNY výživovými doplnkami? Chcete sa vo vlastnom tele cítiť dobre, vlastne možno ešte lepšie než len dobre? Tak čítajte pozorne a odhaľte niečo, o čom ste možno ešte nepočuli. Máme pre vás riešenie, ktoré vás iste „nakopne“! SKINNY Night Burner je riešenie práve pre tých, ktorí chcú ísť tou najjednoduchšou cestou – počas spánku – spáliť prebytočný tuk. 

 

SKINNY Night Burner vďaka svojmu zloženiu patrí medzi najúčinnejšie spaľovače tuku, keďže stimuluje centrálny nervový systém a má tzv. termogénny účinok. V jeho dôsledku sa nám zrýchli metabolizmus a zvýši sa teplota, čo má za následok využitie energie z tukových zásob a následnú redukciu tuku. Obsahuje chróm a HCA, ktoré navyše obmedzujú chuť do jedla. Spaľuje prebytočný tuk, a keďže Night Burner neobsahuje kofeín, neovplyvňuje tak kvalitu spánku a zaručuje pokojný nočný spánok a ráno plné energie. Navyše, jeho zloženie sa pýši celkom prírodnými zložkami.

Vedeli ste, že naše telo dokáže chudnúť v spánku? Toto tvrdenie má pevný základ vo výskume nemeckého lekára Detlefa Papeho. Pod jeho vedením v špecializovanom centre v Nemecku schudlo viac než 4 000 ľudí. Je to tým, že náš organizmus v noci prepne na regeneračný metabolizmus a v ňom hrá tú najdôležitejšiu rolu rastový hormón. Ten je základom všetkých opráv v našom tele a spotrebuje dosť energie, ktorú berie v optimálnom prípade z podkožného tuku. Pozor však na to, čo práve pred spaním zjeme! Problém nastáva, keď zjeme jedlo bohaté na sacharidy – cukry a škroby (chipsy, hranolčeky, smažené zemiaky, biele pečivo, sušienky alebo aj sladké ovocie. Tieto potraviny zvýšia hladinu inzulínu a rušia správnu činnosť rastového hormónu. Dokáže ju prerušiť až na 5 hodín, počas ktorých normálne môže spaľovať tuky. Naposledy by sme ideálne mali jesť okolo 18. hodiny, najneskôr však o 20.00, jedlo bohaté na bielkoviny a žiadne sacharidy.

Keď si osvojíme jednoduché večerné stravovacie návyky, pripojíme k tomu SKINNY Night Burner, máme otvorenú cestu k vysneným výsledkom alebo len k optimalizovaniu našej hmotnosti bez držania drastických diét, ktoré nás občas stoja viac, než koľko vo výsledku schudneme.

 

SKINNY Night Burner – zloženie v jednej dávke (2 kapsuly):

  • škorica – 240 mg – pomáha pri cvičení lepšie spaľovať tuky, pretože urýchľuje ich štiepenie
  • kurkuma – 240 mg – zrýchľuje metabolizmus a zároveň spôsobuje mierne zvýšenie telesnej teploty, v ktorého dôsledku telo rýchlejšie spaľuje
  • extrakt z kajenského korenia 240 mg – na zrýchlenie metabolizmu a krvného obehu
  • HCA (garcínia kambodžská) – 240 mg – na obmedzenie nadmernej chuti do jedla
  • extrakt zo zázvoru koreňa – 20 mg – pre lepšie spaľovanie tukov aj odolný imunitný systém
  • extrakt z čierneho korenia (90 % piperín) – 10 mg – na správne trávenie a zlepšenie absorpcie ostatných látok
  • synefrín 10 mg – na povzbudenie chuti do tréningu a lepšie pálenie tukov
  • pikolinát chromitý 40 μg – pre správnu reguláciu cukru v krvi


Kapsuly sú ľahko stráviteľné a nemajú škodlivé vedľajšie účinky.